יום רביעי, 16 במאי 2018

גל 15 !!!!!!

יצא ככה, אבל לא מתוכנן פיתוח הפעם, אלא בעיקרון זה מגלל שאני צריך לעשות סמינריון (עבודה אוניברסיטאית גדולה) בנושא של ניהול הפירסום ויצא שאני צריך איזה משהו עסקי לקחת ממנו נתונים, אז נידבתי את האתר שלי, הסמינריון השני שאני עושה על האתר, על הקודם קיבלתי 70 אבל בכל זאת אהבתי את העבודה - סיכום של תולדות האתר וכמה מאמרים בתחום שסיכמתי.

אם כבר אני מוציא כסף על פרסום בשביל הסמינריון, כדאי שיצא מזה תועלת והחלטתי להתמקד במשהו שיש לי יתרון יחסי בו - משחקי שחמט, התחלתי להעלות כמה חדשים מאיזה רשימה ואני אמשיך הלאה אף שכבר אין לי כח כבעבר להעלות משחקים כי זה מרגיש לי קצת חסר טעם (תודה לכם).

חוץ מזה אחיינית שלי, קיבלה שיעור תיכנות ראשון - HTML - למדה לרדת שורות ולצבוע את הפונט ובכלל ליצור קבצי אינטרנט שאפשר להעלות בדפדפנים ואולי אני אעשה לה פינה באתר ולדברים שהיא מעלה ואולי אני ארשום באתר גם על השיעורים - מדריך HTML לילדים, יכול להיות תוספת נחמדה לאתר.

מטרה שלישית, זה אם כבר מוציאים כסף אז אני מקווה שאחרי שההוצאות יגמרו תהיה גם איזה עלייה בהכנסות - לפחות בעוד 150 שקל, כי כרגע המצב עלוב, נחמד להשקיע שנים ולקבל אפס תמורה לפחות כספית וזה כמובן בסרקזם.

אז לכבוד הפתיחה החגיגית של הגל ה15 לפיתוח האתר (יצא ככה) קבלו שיר קליל וכייפי - דויד. בואי. סטארמן.

ושיהיה בהצלחה עם הקמפיין הפרסומי - זה גם כסף וגם ציון.
דרור
מזמן לא שמענו מוזיקה שבאמת נוגעת בך. לפחות על בערך.
if we may sparkle, he may land tonight - דיוויד באמת האמין בדברים האלה, גם אני פעם בילדות, עכשיו אני בספק אם יצא לי לראות מושבה אנושית על אותו ירח.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה