יום שלישי, 24 באפריל 2018

רולים - תמונת מצב

יש לי עבודה עכשיו כבר קצת זמן בשירות לקוחות אז גם ככה אין לי כל כך זמן לעבוד על האתר או דברים אחרים, חשבתי אבל לבנות אצלי שרת בבית כדי לחסוך 4000 לשנה של עלויות איחסון אתר על VPS, מה שבעצם לוקח לי את כל ההכנסות המעטות שאתם עושים מהפרסומות המפוזרות באתר, בעיקר עכשיו כשכבר חודשים שאנחנו אחרי הפרסומות טעינה.

זה למעשה אחד הדברים הייחודיים עכשיו בפשוט משחקים - אין פרסומות טעינה, ביויו יש, בנט גיימס יש, בוואלה יש טונות של פרסומות קופצות, רק באתרי רשת פמ אין באמת פרסומות מעצבנות. אבל זה תלוי בגוגל אדסנס - תוכנית שותפים מה שנקרא, והם לא נותנים פרסומות ישראליות איכותיות, רק כל מיני זבל מחו"ל שהקליק עליו גם ככה נמוך.

בכל מקרה, הנה תמונת המצב של הרולים כרגע, רול 2 הוא מלפני יומיים, השאר כבר שבועיים רץ ואחליף אותם עכשיו:

1. Civilization 4 - משחק האסטרטגיה הטוב ביותר של כל הזמנים ויש גם גרפיקה נאה. מי חולק?
2. למה להסתפק ברמקולים פשוטים כשכל מחשב תומך בסראונד???, קניתי רמקולים 5.1 של לוג'יטק ואני מרוצה.
3. <a href='http://simplegames.co.il/Flash/Startegy/Civilizaions-Wars.aspx' target='_self'>המלצה - מלחמת הציויליזציות - משחק אסטרטגיה חמוד של כיבוש בסיסים. חינם באתר. ליחצו על הקישור אם רצונכם.</a>
4. אם מטרידים אותך, חשוב להראות לפחות אי נוחות, אם לא תגיד מפורשות לפחות תשתעל באי נוחות. במקרים מסוימים בלבד ההטרדה היא תאונה מגלל חוסר מושג.
5.  עשירים יכולים לתבוע על שטויות, לא התקבלת לעבודה בכירה? תבע. עני לא יכול לתבוע עם עורך דין אפילו אם הטרידו אותו בראיון העבודה. שכלל 3 שלבי מיון בשביל לקבל כמעט שכר מינימום. כולל שאלון ממוחשב ופולשני.
6. קנס של 500 שקל על חניה זה על פי רוב יותר מדי מוגזם בעיקר למי שמרוויח פחות משכר מינימום חודשית. האתר בעד **קנסות יחסיים** - 150 קנס חניה לדרגה כלכלית נמוכה, אלף לעשירים.
7. הבנקים מרוויחים יותר מדי מריביות שליליות - זה מקשה על פתיחת עסקים חדשים ויזמות שלא לדבר על הלוואות עקב מצב כלכלי קשה בתקווה זמנית. צריך להגביל אותם יותר בעזרת חוק מתאים.
8. האביב הגיע והפריחה בשיאה, למה שלא תצא לטיול בפארק או בטבע?
9. ולייק לאתר, כבר עשית? תודה רבה :)

ועכשיו, אשנה והנה הרולים החדשים, שוב לשבועיים ככה:
1. RTS - Real Time Startegy משחק אסטרטגיה שמתרחש בזמן אמת כלומר כל הזמן המשחק רץ ואפשר שיתקפו אותך למשל, זאת בניגוד למשחקי אסטרטגיה בתורות כמו סדרת Civilization.
2. למה להסתפק ברמקולים פשוטים כשכל מחשב תומך בסראונד???, קניתי רמקולים 5.1 של לוג'יטק ואני מרוצה.
3. <a href='http://www.lohetzi.co.il/אודותינו/' target='_self'>לכבוד ניצחון הנכים 'החלשים' על הממשלה הקפיטליסטית ועליית קצבאות הנכים והדיסריגארד והצמדה לשכר הממוצע שוב - ב2018 , קבלו קישור לעמותה שהובילה את המאבק.</a> רוצה להזכיר גם האתר תמך ופירסם.
4. בדרך כלל הריבית של הבנקים תהיה גבוהה מריבית המינימום שבנק ישראל מרשה להם בכמה אחוזים, יש להגביל את האפשרות של הבנקים לקחת ריבית שלילית בחוק ולאפשר לאנשים אשראי יותר נוח. הבנקים מרוויחים יותר מדי באופן חריג ולא צודק.
5. לשכת עורכי הדין קובעת מחירי מינימום לחברים בה, זהו בעצם תיאום מחירים, כלומר סוג של קרטל, שאמור להיות בכלל לא חוקי במדינת ישראל! ואלה עורכי דין!! איכס.
6. דוחות חנייה קפיטליסטים... לא ממש צודק.. סתם בריונות שסוחטת כסף בעיקר ממי שאין להם. יומיים עבודה מלאים מגלל שאין מספיק מקומות חנייה מסודרים, זה חזירות.
7. זה נחמד שאפילו מאחורי כל דוח חנייה יש אוטומטית תובע עורך דין מומחה של העירייה, בעוד שאם תרצה להישפט אף אחד לא יעמוד לצידך או ייעץ לך משפטית. סתם הערה.
8. עדיין אביב, זמן מתאים לטיולים, כשעדיין לא חם מדי..
9. ולייק לאתר, כבר עשית? תודה רבה :)

ולייק לאתר, כבר עשיתם?
תודה רבה.
דרור
רשת פמ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה