יום רביעי, 20 בדצמבר 2017

נגד ביבכם

קודם כל הוא הביב שלכם, לא הביב שלי בשום פנים ואופן אז אני לא הולך לקרוא לו ביבי, מה זה? ביוב בכינוי חיבה?
שנית כל אני א-פוליטי, אבל אני לא יכול לעמוד מהצד כשיש את:

א. אחת הממשלות המושחתות ביותר, לא מזמן הכניסו את שר התיירות לכלא, שר העבודה והרווחה בחקירות, יור הקואליציה גם בחקירות וזה רק חלק ממה שאני מודע לו.

ב. אחד מראשי הממשלה עם הכי הרבה חקירות נגדו, כשיש ארבע חקירות והסטטיסטיקה היא שבית המשפט לוקח כמעט בכל המקרים אוטומטית את דעת המשטרה (אה רגע זה במשפטים לעם) רוב הסיכויים שאחת החקירות גם תהיה מוצדקת. יש חשד כבד ביותר לראש ממשלה מושחת.

ג. ממשלה שאטומה לעם. ב2011 היו הפגנות ענק כחלק מאביב העמים הערבי כנראה, וראש הממשלה התעלם מהם לחלוטין - בנו ועדה שהדבר היחיד שעשתה היתה להוריד קצת את שכר הלימוד.

ד. ממשלה שמתעללת בחלשים. מי שקצת טיפטיפה עוקב אחר מאבק הנכים יכול לראות התעללות פשוטו ככה באנשים שגוועים ברעב מגלל שהם תלויים בחסדי העם והממשלה, כבר 3 שנים שעושים להם ספינים אחר ספינים ותרגילים מסריחים אחרי תרגילים מסריחים וזה שבהתחלה ביבכם חשב שהוא יציל את העולם עם תוספת של מאה שקל לאדם. די להרעיב את הנכים, הם לא אשמים בנכות שלהם כמעט תמיד וזה לא מוסרי ולא אנושי היחס הזה. חתמו איתם הסכם וגם כן גוררים אותו, אף קבוצה לא זוכה ליחס משפיל כל כך מהממשלה וזה מראה על חוסר מוסריות גמור. זה מי שאתם רוצים שיהיה לכם לראש? ראש מושחת ולא מוסרי.

ה. בעניין ד', אני מוסיף לביבכם כתב אישום חמישי רק שאין לי אמצעים להגיש תלונה או תביעה על זה. הייתי עד לנבואה שהתגשמה. ביבכם הקים ועדה שתבדוק את מצב הנכים, אמר מראש מה הוא מוכן לתת והועדה המפוברקת הגיעה כעבור חודשיים מזויפים בדיוק למסקנות של זה שהקים אותה - הביב. עוד תרגיל מסריח כלפי חלשים ונכים. עיוותים ושחיתויות לאור יום מוצגים בעיתונות שחור לבן לכל מי שטיפה עוקב.

ו. הוא מלא בבולשיט. הוא מדבר יפה אבל הוא לא הכי חכם ואם מקשיבים לו לאורך זמן מגלים שהוא בעיקר מדבר בולשיט מיופיף. הוא בעיקר ערמומי ויודע לסבן את הפחות חכמים כלומר את רוב המצביעים, אין מה לעשות אחת הבעיות בדמוקרטיה זה שלא נותנים לנו המתכנתים יותר קולות (בשיא הצניעות) ועל כן דמגוגים זולים כמו ביבי יכולים לגדול.

ז. עד עכשיו אני מודה, היתה בעיה שהפוליטיקה הישראלית מורכבת מנפלים. ולא היה מישהו ראוי יותר מולו כי עם כל האחרים היה חשש שלא תשאר מדינה. ואני לא אומר דיעה פוליטית, אבל יאיר לפיד הוא בעיקר רברבן אבל לפחות לא מושחת ולא מוסרי ואטום לרחשי העם. וכחלון דווקא מראה יכולות כלכליות מסוימות אבל הוא לא מספיק חזק לראשות ממשלה והוא יביא איתו שוב את הליכוד שהשחית את פניו לחלוטין בפני החברה הישראלית. ככה שעדיין אין מנהיג ראוי אחר, אבל אחרי השש סעיפים הקודמים אני אומר עדיף פשוט מישהו אחר.
מישהו שאין עליו עדיין חשד כבד לשחיתות, מישהו שהוא לא חושב שהוא לורד ושונא את העניים והחלשים ואף כמו במקרה של הנכים מתעלל בהם, מישהו שהוא לא אטום להפגנות המוניות של העם ובכלל לעם.

ח. בעקבות המפגש הסודי עם נוני, יש אכן חשש שהעיתונאות קצת מושחתת שלא במורגש. ישראל היום הוא העיתון של ביבי כמו שאומרים אבל הוא ממומן על ידי מליונר. למרות שביבי כל הזמן אומר שהעיתונאות עוינת לו, העיתונאות דווקא אוהבת אותו ומחפשת אותו. זה לא קשור לכלום, אבל אחת הסיבות שביבכם עדיין כאן הוא שהעיתונאות לא מראה את התמונה המלאה וצריך קצת לחפור באינטרנט ובעיתונאות הלא רשמית ולקרוא גם קצת בין השורות כדי לגלות שהמצב עם ביבכם רק רע.

ט. המצב הביטחוני לא משהו ולא יהיה משהו כל עוד ביבכם נמצא בסביבה. הוא נכשל בפרוייקט הדגל שלו נגד איראן שציפצפה עליו ועל האמריקאים וסידרה לעצמה נשק גרעיני ללא תגובה ישראלית אמיתית וטרור הוא מציאות יומיומית כשביבכם בחשיכה דתית מזעזעת מכריח את המתפללים הערבים להתפלל בכיוון המאבטחים הישראלים, ראיתי את התמונה, לא פלא שהם הפגינו. זה בערך כמו לשים חזיר מפוחלץ במקום ספר התורה בכל בית כנסת, הם דווקא מאד מרוסנים. ביבכם טוב רק בלמשוך את הזמן, בלא לעשות כלום ולהתעסק בחוסר מוסריות. המדינה תתפתח יותר טוב בלעדיו.

י. הבנים שלו יותר מדי חושבים את עצמם לבני לורדים וגם שרה לא ממש אשת אצולה נודה על האמת.

זהו יש 10 סיבות למה לדעתי צריך להעיף את ביבכם וזה אדם שהוא א-פוליטי ולא דווקא שמאלני או ימני אומר.
ואני בטוח לפי המילים שהשיר הזה קשור איכשהו. אולי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה