יום שלישי, 12 בדצמבר 2017

2052

חשבתי לחכות עם זה ל2100 אבל בא לי לסכם כרגיל כל 50 למרות ש50 נהיה מספר פחות משמעותי באחוזים.
לפני שנתיים אם הייתי מעלה 50 משחקים הייתי מגדיל את האתר בשמינית שזה 12.5 אחוז, היום 50 מתוך 2000 זה 2 וחצי אחוז סך הכל, עדיין משמעותי. רק קצת פחות מבחינת אחוזים.

אז מה היה לנו ב52 המשחקים האחרונים?

* 10 משחקי קלפים או משחקים הקשורים למשחקי קלפים. בין המשחקים יש משחק מכונת מזל טוב, ומספר משחקי סוליטר מורכבים וסוליטר פירמידה, לא היה לי כח ללמוד את גראמפ אז לא עשיתי לו מדריך - אבל שאר המשחקים די מובנים, למרות שאני לא בטוח שיש מדריך מסודר לפוקר טקסס הולדם - אני חושב שרשמתי מדריך במלך הפוקר לזה. יש גם כל מיני גרסאות למשחק.
בכל מקרה, מכל המשחקים האלה הייתי ממליץ שתנסו את צירופי קלפים, זה משחק די נחמד לדעתי.
בתפריט משחקי הקלפים באתר יש עכשיו 140 משחקים שזה אולי הכי הרבה בארץ ואוסף מכובד גם בעולם.

* 28 משחקי מאץ3, בלי הצופציק זה מתחפש יותר טוב בגוגל. משחקי מאץ3 שיש מעל 250 כאלה באתר, הם משחקים שבהם צריך ליצור קבוצות של לפחות 3 של משהו, למשל משחק באבלס או קנדי קראש הם משחקי מאץ3.
בכל מקרה מה28 האלה, 18 הם משחקי זומה וזה מסיים את רשימת הזומה שעבדתי עליה, מה שאומר שתהיה הפסקה מסוימת במשחקי זומה חדשים אבל יש כבר מספיק. שאר המשחקים הם בעיקר סוגי קנדי קראש או קראשים שונים.

* 7 משחקי שחמט או סוג של חדשים לאוסף משחקי השחמט הגדול בארץ שנמצא באתר פשוט משחקים. עכשיו האוסף מונה 44 משחקי שחמט או סוג של.

* 5 משחקי כדורגל חדשים וגם ממש טובים בעיקרון אני חייב לומר. נסו במיוחד את האלופים 2016.

* משחק לוגיקה - להשתגע, בו צריך להזיז קופסאות החוצה מהמשטח. משחק חשיבה מעניין.

* איקס עיגול של 4 שבו מפילים את הדיסקיות מלמעלה ואפשר לשחק בו גם ביחד עם חבר או נגדו. אבל בידידותיות.

סך הכל משחקים יפים, הראשונים במילניום המשחקים הזה. קצת התרחקנו מ2000 ואני מקווה שבעתיד נתרחק עוד ואולי יום אחד מתישהו גם נגיע ל3000 משחקים באתר. שזה ממש הרבה לדעתי. אבל כמובן שהכל יחסי.

חנוכה שמח,
רשת פמ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה