יום חמישי, 28 בדצמבר 2017

סיכום 2017 ברשת פמ בבלוג

שלום. אתם לא כל כך עונים על הסקר, אפילו לא אומרים לי מה דעתכם על כפתורי המשחק החדשים, עיצבתי אותם בעצמי. אני יכול לחזור בקלות לגירסה הקודמת אם זה לא מוצא חן בעיניכם, יחסית בקלות לפחות. רק מישהי אחת ענתה על הסקר בינתיים למרות שהוא כמעט שבוע, אז נסו קצת לטרוח גם טיפה עבור האתר ולא רק להנות ממנו.

בשנת 2017, נושא הפוסט, קרו הרבה דברים באתר:

* קודם כל האתר יותר מהכפיל את גודלו מבחינת כמות המשחקים, ב1.1.17 היו שח הכל 1000 משחקים באתר והיום יש 2100 משחקים וזאת גם תודות לפיתוח וקפיצת דרך למעשה בתהליך העלאת המשחקים בתחילת השנה ובשלבים גם קצת קודם.

* נוספו תוויות חדשות, גם לאחרונה אבל גם קודם ובאביב שיפרתי את כל עניין התוויות, הוספתי קונטרול פרורי לחם, יצרתי קישורים רלוונטים לתוויות אחרות לכל תווית ובנוסף לתוויות יש אנימציה מתאימה, אחת מ33.

* עשיתי קצת קמפיינים חברתיים באתר ורשמתי קצת פילוסופיה בבלוג וניסתי לפתוח גם חנות ספרים עם ספר על משחקי אסטרטגיה במחיר שווה אבל לא היו פונים, הנה תזכיר לרולים או הספאנים המתחלפים מעל המשחקים מאפריל 17.
בהזדמנות זו אני רוצה לברך את הנכים על הצלחתם במאבקם האמיץ ואת קופיקס על הורדת המחירים ואת גוגל על כך שהיא סופסוף הודיעה השנה ואני מקווה שזה באמת יהיה ככה לחטט במיילים פרטיים של אנשים, היה גם קמפיין על הפרנויה שעידן האינטרנט גורם לי לצד הברכה הברורה ממנו, על זכויות אדם ועוד.

* בנסיונות קידום האתרים שלא צלחו, נותרנו עם אותם מיקומים כמו בתחילת השנה, ראוי להזכיר את עסקת הקישורים שנעשתה לאחרונה עם רשת יויו משחקים.

* ולבסוף, הוספתי לאחרונה גם פיצ'ר חדש שמתרגם את האתר לאנגלית, רוסית וערבית.

בשנה הבאה אני מקווה שתהיה כוכבית גם על קפיצה בתנועה, לא הצטיינו בזה השנה.
בברכה,
דרור
רשת פמ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה