יום חמישי, 30 בנובמבר 2017

Stack Overflow

זאת שם הבעיה שהיתה השבוע באתר,
ניסיון לתקן את התפריטים או לשפר את תקינותם ליתר דיוק גרם לשיבוש בקוד של התפריטים וללולאה אינסופית של קריאות לפונקציה מסוימת, מה שתקע את האתר בכל פעם.

אבל כמו שאתם רואים האתר כבר עובד חצי יום ועדיין בסדר, אז הבעיה הזאת לפחות הסתדרה.

מה שכן, מגלל הבעיה ומגלל שקורס שהיה אמור להיות לי הסמסטר התבטל (עדיין יש לי איזשהי עבודה גדולה, במקרה על האתר חחח) וככה שיש לי קצת זמן פנוי התחלתי קורס תיכנות Asp.net מתקדם שכולל גם הכשרה נוספת בHTML5 - הנושא שאיתו התחלתי יש לי איזה ספר שקניתי לפני שנתיים ועוד לא היה לי זמן - ובJquery, נראה איך זה ילך.

האתר הוא אחרי הכל רק תחביב ויש לי מספיק לימודים בפינוש התואר והרבה משחקי מחשב נחמדים, אבל נראה לי שהגיע הזמן לקורס עצמי בנושא ולהפוך לתכנת יותר מתקדם.

בכל מקרה, כפיצוי קבלו את השיר הלא ברור אך המתאים לסיום החודש - גשם נובמבר.
הסתכלתי על המילים ולדעתי זה שיר פרידה, לא ברור כזה, אבל לדעתי הוא חושב שמה שיקרה זה שהיא לא תאהב אותו מספיק ותעשה משהו בנוגע לכך והם יתרחקו. מה שכן אחלה גיטרות סלאש. הוא היום בטח בן 50.
בהזדמנות ecku גם ehaur למשחקים cbuat מתאים : משחקי x,hu
יש 14 משחקים באוסף הנ"ל ואם תשארו הלאה אולי תראו אותי נותן איפה שהוא קישור גם למשחקי חורף.

שיהיה סופשבוע טוב,
ומה שזה עוד אומר שכרגע התיכנון הוא להשאר בינתיים על ה2000 ולא לעשות עבודת פיתוח אחרת על האתר ולהשאיר קצת דברים כמו שהם וללמוד בצד את הקורס העצמי - אבל יכול להיות שאני יעשה קצת משחקי מקור מאד פשוטים בשביל האימון ואם כבר אז אני יעלה אותם ויהיו באתר יותר מ2000 משחקים. לא נורא, אני בטוח שתסדרו.

וזהו להפעם, תהנו מהאתר שחזר לחיים אחרי 3 ימים של לולאות אינסופיות. הכל כמו קודם וסליחה...... תקלה...
דרור

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה