יום רביעי, 12 ביולי 2017

תחקיר מהיר על מישהו, ראש עיריית רמת גן

4 מקורות מדף ראשון עליו באינטרנט עם מילות חיפוש שמערבות את המילה "גנב" ו"זינגר":

מקור 1:  כתבה מnrg:
"

ועד ההורים בתיכון "אוהל שם" ברמת גן מאשים את מחלקת החינוך בעירייה כי היא מנסה להדיח את המנהלת החדשה של בית הספר מטעמים פוליטיים. "

ולפי מה שידוע לי, לאחרונה יש מנהל/ת חדשה בתיכון. שווה בדיקה למה התבצעה ההחלפה הזאת ולמה התעלמו לחלוטין מועד ההורים שהכי קרוב להיות הגוף שמייצג את התלמידים הלומדים שם.

מקור 2: פורטל אינטרנט עירוני חברתי בנושא רמת גן:
כתבה: "

זינגר וקנינסברגר בברכות לחג: גנב, רמאי, עבריין, בובה

אלה רק חלק מהכינויים שבהם כינו זה את זה ראש העירייה מר ישראל זינגר ויו"ר האופוזיציה מר אדם קנינסברגר במהלך ישיבת מועצת העיר ביום חמישי האחרון (30.3.2017). "

מקור 3: "הערכה: מתגבשת תשתית לכתב אישום נגד ראש העיר ר"ג החשוד בשוחד"
"אף שחקירת פרשת השחיתות בעירייה טרם הסתיימה, ביחידה הארצית לחקירות הונאה מעריכים כי יש מספיק ראיות על מנת להעמיד את זינגר לדין בגין עבירות שוחד ומרמה. יחד עם זינגר, צפויה המשטרה להמליץ על הגשת כתב אישום נגד כמה ממקורביו, וביניהם עו"ד אריאל למפל."

הכתבה אגב מדצמבר 2014, נו?!!
מקור 4: "ראש עיריית רמת גן, ישראל זינגר, מאיים על משרדי הממשלה בהקפאת מיזמי תמ"א 38 בעיר במידה ולא תתאפשר גביית היטל השבחה על פרויקטים מסוג זה. איומי זינגר מגיעים לאחר שאושרו למשפחתו 
23 דירות בפרויקט פינוי בינוי בעיר - כלומר משפחתו קיבלה "פטור" מהיטל השבחה על כל הדירות ושטחי הבנייה מכוח תמ"א 38, פטור שהוערך על ידי גורמי אופוזיציה בעירייה במיליוני שקלים."

אז עושה רושם שהרבה מקורבים של זינגר חוגגים על חשבון הצלחת המושחתת הציבורית בעיריית רמת גן.
כמה כיף לדעת לאן הולכים כל מיני "שאריות של ארנונה" "שלא ממש צריכים להחזיר דווקא לתושבים" "אולי עדיף לתת משהו לבן הדוד של הסבתא של איפזינגר במקום זה".

הנה תחקיר ממש מהיר 5 דקות, כדי לראות שהעירייה ברמת גן סובלת משחיתות כפי הנראה או "לכאורה" ברמות שמסוכנות לציבור התושבים בה. גם מגלל שאדם כזה כנראה מרוכז מדי בלראות איך הוא יכול לנצל את זה עוד קצת לפני שהוא הולך לכלא.

עוד יום עצוב ברמת גן,
לתושבים יש ראש עיר מושחת וזה ידוע בציבור.
"לכאורה".

שיהיה בכל זאת, למרות הפוסט המדכא הזה - שבוע טוב לעזרחים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה