יום ראשון, 23 ביולי 2017

אמן הבובות 2 - פרק יט' - העלאה בדרגה: פייר פרייבטים.

המסלול המפרך הסתיים לדרגה הזאת לפחות, ולרקע צלילי ההימנון האמריקאי [קישור] מעורר ההשראה המבשר על כך שהדגל של המחתרת, אף שלא היה רשום בשום מקום עד כה בסיפור אמן הבובות 2 עד כה על דגל או הימנון, עדיין מתנוסס או משהו.

בכל זאת היה צורך ברשמיות, העלאה בדרגה היא אירוע חשוב בחיי כל חייל, והפיכה מפיר פרייבט לפייר פרייבט היא גם העלאה בדרגה, לפחות בעיני החיילים החדשים שלא מורגלים בהעלאות תכופות בדרגות. אין העלאה במשכורת, כי אין משכורת, אבל זה עדיין כבוד.

of the land of the free and the home the braves.
השיר הסתיים, וניילז הסוס המשוגע יאנג החל לסכם את הדרגה שעברו ואת אשר למדו:

1. במהלך ההכשרה למדתם יכולות הגנתיות שונות, כמו הקמת מחסה החסין מפני קרינה ויזיואקטיבית, אחד מסוגי הקרינה המסוכנים ביותר לאדם. למדתם על חלקיו השונים של האוהל ועל סוגי אוהלים שונים - כמו האוהל האינדיאני והאוהל הבדואי, למדתם על חבלים ועל קשירת חבלים, על יתדות, קורות, שילדות ומבנים.
למדתם לבנות מערכת תמך לאוהל - המאווררת אותו, מאירה אותו ומצננת אותו.
ולבסוף למדתם לרהט אותו ולהפוך אותו למשהו שמזכיר בית משלכם.
2. בנוסף ליכולת ללמוד אוהל בתוך מחסות אבן קיימים, למדתם לבנות אוהל בשטח - ובקרוב תעברו מבחן מעשי בנושא.
הוקדש שיעור מיוחד לנושא ולהבדלים בין אוהל בתוך מבנה להבדלים בין אוהל בחוץ.
3. למדתם נושאי אבטחה שונים, כמו שיפור היכולות הטכנולוגיות והכרת נושאי אבטחה חדשים כמו מנעולים ואזעקות למינהם, בנוסף לשיפור היכולת להשתמש בעיני זהב. לפחות תיאורטית. בנוסף עברתם הכשרה בסיסית או התחלתם לעבור הכשרה בנושאי טכנולוגיה, החשובים להבסת המכונה הגדולה ולכל צבא מודרני.
4. עברתם הכשרה בנושאים שונים, החל מנושאים רוחניים כמו מדיטציה ופסיכולוגיה בנושאים של שמירה על איזון ועל כוחות בין היתר ועד נושאים מעשיים יותר כמו תקשורת בין אנשים וכמובן הכשרה בסיסית ברפואה. בסיסית ביותר בשלב זה.
5. עברתם מבוא ללוחמה פציפיסטית והכרתם את עקרונות השיטה. יש לזכור שאף שפציפיסטים משתדלים להימנע מלחימה וגרימת נזק, במקרים של אי-צדק כמו במקרה המצער ומדכא ומקומם שלפנינו, מקרה המכונה הגדולה שהשתלטה על אלקטרוסדום, יש דווקא במקרים מסוימים לערוך מלחמת צדק הכרחית על מנת להחזיר את האיזון והשלום לעולם.
בהמשך נלמד שיטות נוספות ללוחמה לא אלימה.
6. למדתם שימוש בסיסי בקמיעות ובכוחות קסם. בשלב הזה הם יספקו לכם הגנה מסוימת אך לא יותר.

כל היכולות האלה והאימונים מסתכמים בכך שכעת אתם כבר לא פיר פרייבטים, אלא דרגה אחת למעלה.
כעת אתם יכולים לקרוא לעצמכם בגאווה פייר פרייבטים,
אך כמובן אף שאתם יכולים להרשות לעצמכם רגע של סיפוק אישי בזכות, אתם צריכים לזכור שזאת רק נקודה אחת במסלול בדרך להפוך לפרייבטים מלאים.
המשיכו בהצלחה.

וכך סיים ניילז את נאומו והפיר פרייבטים הפכו כעת לפייר פרייבטים לצלילי שיר הגיוס שהושמע שוב,
את החופשה הקצרה שקיבלו בזכות העלייה בדרגה הם העבירו במשחקי קלפים בתוך האוהל. לאחר מכן, חזרו להמשך ההכשרה והעבודה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה