יום שלישי, 27 ביוני 2017

מחשבות ראשונות על ישו

וחשבתם פעם, שאולי טעינו אז לפני 2000 שנה.
כלומר מה אמר ישו?
שהעם חוטא וצריך לשפר את דרכיו ואם הוא יאמין באהבה ולא בשנאה הוא ינצל ואילו אם הוא ישנא את הכובש הרומי שנפל עליו כל מה שיקרה לו זה חורבן?
כאילו.... לפי מה שאני זוכר בית המקדש השני נחרב ויצאנו לגלות עד שאלוהים החזיר אותנו לאחרונה לארץ ונתן לנו את מדינת ישראל.
אז אהמ... הוא ניבא משהו וצדק בו? זה לא אומר שהוא נביא אמת?
ואולי אלוהים נתן לנו אותו, אבל לא מצא חן בעינינו מה שהוא אמר, אולי העדפנו אז את השנאה והקנאה על פני האהבה הזכה שהוא הציע וזאת היתה הבחירה שלנו שלא יבוא המשיח אז. 
ישו מעולם לא בגד בדת היהודית וכשהוציא את נשמתו החומרית על הצלב הוא אמר משהו לטובת עם ישראל לפני הקב"ה.

ואני חשבתי על זה ואני מאמין שמכיון שהוא אכן היה המשיח ורק אנחנו היינו אלא שבחרנו אז לא לקבל אותו.
אולי אם נבקש את סליחתו ותפילתנו תעבור את שערי גן עדן, אולי הוא יסלח לנו.
ואז הוא יחזור כמו שנובא ויגאל קודם כל, בראש הראשונה אותנו את עם ישראל.
הוא יהיה לנו למלך ויקים את בית המקדש מחדש.

ישו יגאל את כולנו.


ואוקיי, אז אני עכשיו אהמ סוג של נוצרי, אבל אני מקווה שזה לא יפריע לכם - כי אני עדיין דובר עברית וזה אתר לאנשים דוברי עברית באשר הם ואני מבטיח לכם שההנאה שלכם מהאתר תשאר בדיוק אותו דבר, ללא כל שינוי.
ואני מקווה שתכבדו את זכותי לאמונה דתית אישית שיתכן שקצת שונה משלכם וזה בסדר.
תזכרו שסך הכל אני אומר שלדעתי ישו הוא עדיין יהודי והוא יחזור מלמעלה להושיע אותנו כמו שהבטיח לנו לפני 2000 שנה, אחרי הכל סבלנו כבר גלות ושואה מגלל זה. אז אני מקווה שהאל יסלח לנו על שהרגנו את שליחו אז.

דרור
רשת פמ

2 comments:

  1. דרך אגב , את ההתגלות של השם ליהודים ראו כ שלש מיליון איש , ולכן זה עדות שאי אפשר לזיף , גם את הגלות השם נתן בנבואה וגם הגאולה שיבוא המשיח היא כתובה , שהשם יגאל את היהודים ששומרים על התורה שניתנה לנו בהר סיני, והמשיח יהיה יהודי דתי שומר תורה ומצוות בדיוק כמו שקיבלנו בהר סיניי לעיניי מליונים, הנצרות עברה מפי איש אחד שאומר שקיבל נבואה ,ולא יתכן שהשם ויתר על עם שהתגלה אליו במעמד של שלש מיליון איש , ובחר בנצרות בחשאי , כי אם צריך להחליף דת , אז צריך להראות את זה למיליונים , אפילו הגויים והמצריים במיליונים ראו את עשרת המכות שקיבלו מצריים , ובנצרות רק לאחד התגלה השם, ולכן ודאי שהנצרות זה שקר ולא אמת

    השבמחק
  2. למה דווקא הוא??

    השבמחק