יום שלישי, 20 ביוני 2017

התגוננות מפני פשיעת הריגול על אזרחים של הממשל והמשטרה

ובכן, קודם כל - יש את הזכות להגנה עצמית.
הזכות להגנה עצמית היא לא רק נגד אנשים שתוקפים אותך ברחוב, הם גם נגד הממשל אם הוא מאיים עליך.
כמו שהוראה בפוסטים האחרונים - הממשל מרגל אחרי כולנו ורושם נתונים לשליטה על האוכלוסין במאגרי המידע שלו.
ומבחינת ציטוט סתר, אז הוכח שאפילו אם אתה חף מפשע ורק מסיבה כלשהי חושדים בך, אפילו בעבירה קלה - לא דיווחת על המס כמו שצריך, יש סיכוי שיש שוטרים שמאזינים לך ופרצו לך למחשב.
זכותך המלאה להגן על הפרטיות שלך, מפני הפלישה הלא חוקית של הממשלה לתוך המרחב הפרטי של אנשים.
אם אתה מדבר שיחה פרטית עם מישהי, לאף אחד משום סיבה אין את הזכות להיות חייזר נסתר וסוטה מאחורי הקווים, אפילו אם הוא שוטר.
ועל כן אם אתה חושד מכל סיבה שהממשל או המשטרה עוקבים אחריך, זכותך ואפילו חובתך - להגן על חייך ועל פרטיותך.

ותזכרו, ראינו שהאזנת סתר על ידי שוטרים היא בהרבה מקרים גרועה בהרבה הרבה מהפשעים שהיא אמורה לבדוק וניתן אישור אוטומטי ולא חשוב מאיזה סיבה, אז ככה שפשוט - אין לכם ברירה אלא להגן עליכם, על פרטיותכם, על משפחתכם, על אהובי ליכבכם, על חבריכם ועל חייכם למעשה מפני פלישה דיקטטורית של רשויות השלטון לתוך המרחב האינטימי שלכם.

אני ממליץ לכם להתחיל להתעניין באלקטרוניקה.
אני ממליץ לכם להשיג חבר שמבין באלקטרוניקה ושיבנה לכם ציוד לחסימת כל ריגול סוטה נגדכם.

להזכיר לכם שוב פעם מה השוטרים עושים לאנשים תמימים שבמקרה מרגשים אותם מינית?

ותזכרו את הדבר המאד חשוב הבא, במדינה דמוקרטית או במדינה דמויית דמוקרטית, העם - כן אתם, לא השוטרים או הממשל או התעשייה אמורים להיות הריבון האמיתי וזה שההחלטות המתקבלות נובעות מהרצון שלו.
אתם למעשה הבוסים גם של השוטרים וגם של הממשלה, אתם אלה ששמים להם לחם על השולחן והתודה היחידה שלהם זה שהם מרגלים אחרי מצבים אינטימיים שלכם עם האישה ואוספים עליכם כל מידע אישי, פרטי, כמוס שהם רק יכולים לצרכי שליטה וניטור האוכלוסיה (זה אתם).

כמו כן, אני לא קובע משהו, אני רק מציע.
אבל דרושה הפגנה ענקית ודחופה נגד הממשל והריגול שלו על אזרחים ובכלל נגד כל העוולות השלטוניות כמו משפטים שהם ממש לא משפטי צדק ועל כך שגם בתי המשפט וגם המשטרה הם מעל החוק ושהממשל עושה באזרחים ובפרטיות שלהם כרצונו החופשי וגם על סתימת הפיות והאג'נדה האסורה של המשטרה. לא חסרים לכם נושאים קריטיים.
גם את הנושא של הנכים והקשישים עדיין לא פתרו, בעיקרון נראה שהאסטרטגיה הממשלתית בנושא כרגע היא בעיקר לברבר ולהתעלל בתקוות של אנשים מורעבים. מורעבים על ידי הקפיטליזם החזירי של ביבי יש לומר, תזכרו הוא אחראי מבחינה היסטורית לכל המשבר הזה של הנכים ולכל הסבל שעבר עליהם מאז ששינה את השיטה כך שתהיה מיועדת לצמצם את הקצבאות על ידי הרעבה למוות וגרימת התאבדויות עקב מצב כלכלי קשה של האוכולוסיה הנזקקת. ולא ברור לי שזאת לא היתה הכוונה, אבל זה ממש ממש יוצא ככה.

ועל זה שלפי איך שהולך עכשיו, עוד כמה שנים תגיעו לשחר עידן המכונה הגדולה.
ותזכרו, רק רובוטים סוטים אוהבים את העידן הזה. אתם לא תאהבו אתם. זה לא כיף להיות בובות בשליטה של רובוטים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה