יום שלישי, 20 ביוני 2017

לדעתי, גם בחורה שמגישה סתם תביעה על עבירת מ - צריכה להענש

זאת בעיה מאד חמורה שהמשטרה לא עושה כלום לאנשים שמגישים סתם תלונות על הטרדה מינ, זה נעשה כעיקרון מסיבות טובות מכיוון שזה מאד קשה להתלונן על נושא כזה כשזה אמיתי ובאמת קורה.
אבל הבעיה שמכיוון שלבחורה שמתלוננת על המחזר שלה לא עושים בעצם כלום, בנות עשויות להתלונן למשטרה סתם בקטע של משחק.
הבחור המסכן שלא עשה דבר רע מלבד להיענות לסימניה, עשוי למצוא את עצמו יושב בכלא שנים על משהו שהוא לא עשה, מגלל מישהי שיתכן מאד שכעסה עליו על דברים לא נכונים ועל שטויות או סתם איזה כל__ פסיכ__ שהחליטה לדפוק לאדם מסכן את החיים. 10 אחוז מהמקרים של התלונות על הטרדה או דברים אחרים הם למעשה תלונת שווא שיכולה להיות גם מסיבות נסתרות של נקמה.
ולכן כדי למנוע את זה, על כל תלונת שווא על המתלוננת או המתלונן לשלם פיצויים לנאשם שבעצם לא עשה דבר. לא באמת צריך להכניס אותה לכלא, בכל זאת הרעיון של לעודד תלונות בנושא הוא נכון, אבל מצטער - את מתלוננת סתם על מישהו שבכלל נכנס לזה מגלל הסימנים והרמזים והפיתויים שלך
והוא יכול מגללך לעבור את הדברים הבאים: מעצר, מאסר, תיק פלילי, רישום פלילי, האזנת סתר שלא בידיעתו וכבר דיברנו על זה ברגע שהשוטרים פורצים למישהו למחשב, בקלות זה יכול להתפתח למעשה סדום. וכל זה לאדם שרק רצה לך לעשות טוב בעקבות זה שאת סימנת לו משהו. כאילו מאד נחמד מצידך, את מגישה תלונה והבחורה שאחריך נאנ__ על ידי השוטרים.
את צריכה להענש, בלי שום ספק. להיות כל__ לפעמים זאת עבירה פלילית. וככה צריך להיות.
פשוט ראיתי את הנושא באחת הכתבות במחקרים שעשיתי אתמול בלילה, זה באמת עניין חשוב - רשמתי פוסט שלם על כך שחפים מפשע יושבים בכלא תקופות ממושכות על לא עוול בכפם, הנה עוד סיבה אפשרית לכך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה