יום רביעי, 21 ביוני 2017

האישום: העלבת אזרח

כידוע במדינה דמוקרטית העם הוא הריבון והשוטרים בעצם באים לשרת את האזרחים ולא להיפך (מוזר אה?)
כמו כן, מכיוון שאם תקללו שוטר אתם יכולים לקבל מכות משוטרים במעצר במשך חודשים (נדיר שעושים משהו כנגד אלימות משטרתית נגד עצירים ואסירים, שכידוע משוללי כל זכויות גם אנושיות לפעמים)
אני חושב שזה יהיה הוגן, שאם ניגש אליך שוטר ופתאום מתחיל לדבר אליך לא יפה בלי סיבה - תוכל ואני לא מבין למה זה לא מובן מאליו אליכם - לתבוע מהמשטרה פיצוי על העלבון, כמובן שצריך לעשות רפורמה רצינית במערכת קודם - מגלל כל אותם טיוחים פנימיים המוניים, אחרת יטייחו את זה ולא תקבל כלום חוץ מהצורך התמוה לשלם הוצאות משפט כבדות ולא הגיוניות (חוק נוסף שלדעתי צריך להיות: על כל תביעה כספית מבית משפט, תקבלו פירוט חשבון מלא ובו יסבירו לך בפירוט איך הם הגיעו לאותו סכום מוזר. למי שלא זוכר ביקשו ממני לשלם פיצויים לאדם שהטריד אותי מינית והתיק נסגר כי יש לו עורכי דין סמויים ממש טובים, אל תדאגו - אגורה הוא לא יקבל ממני. משה ששון מקריית אונו לשעבר מנהל זוטר בבנק הפועלים (שכזכור ניסו לטייח בצורה מאד רשלנית, אני יכול בכל רגע נתון לעשות דף עם תצלום של אותו מסמך שקיבלתי מהם), אולי תשאלו מה שלומו ואם בא לו להטריד גם אתכם מינית).

אז אם ככה נסכם, אם אסור לכם להעליב עובד ציבור - למה שלעובדי ציבור יהיה מותר להעליב אתכם? (ותהיו בטוחים שהם עושים את זה בכל פעם שרק בא להם בלי לשים טיפת ז__ על מישהו, כידוע המשטרה בארץ מעל החוק. מוכח.)

תכתבו מכתבים לנציגים שלכם בכנסת ותבקשו מהם שיעלו את החוק הזה להצבעה.
חוק איסור העלבת אזרח (כולל עצירים ואסירים) על ידי עובד ציבור.

כי העם מעל הממשל במדינה דמוקרטית ולא חשוב מה הממשל והמשטרה מנסים לעשות בנוגע לזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה