יום חמישי, 22 ביוני 2017

במרפאת השיניים שלי דווקא מאד התרגשו מסדרת המאמרים האחרונה בבלוג

ובכן, נחמד מאד שאהבו את הפוסטים האחרונים במרפאת השיניים שלי, "לא ידעתי" שעוקבים אחרי האתר שלי שם.
השיננית שלי היתה קצת מצוננת הפעם, אבל הפקידה בגיל העמידה שכמעט ממש בכתה כשקבעתי את התור הבא, למרות שאני לא חושב שאי פעם ראיתי אותה ולא נראה שזה היה מתוך משיכה אליי (כי זה חסר כל הגיון. תיקון: היא היתה ממש מבולבלת ומעורפלת שכלית כנראה באותו רגע מגלל הסיפור - כי היא רשמה בטעות את ה7.7 בתור טור וזה יום שישי. נא לא להתבלבל יותר כי הבלבול שלך מטריד. תודה.), נראה שהיא ממש הושפעה מסדרת המד"ב המשכנעת שכתבתי לאחרונה. גם בפעם הקודמת הסייעת, כשהצעתי לה שהמטופלים יקבלו גם סוג של תרופת הרגעה טבעונית כדי לעזור להם להרגע מחרדות לפני טיפול שיניים קשה, אמרה דברים מאד מוזרים ולא נכונים על התרופה שאני מכיר (זה משהו חלש מבוסס על צמחים טבעיים שעוזר כעיקרון לישון יותר טוב ויוצר תחושת רגיעה, ללא מרשם, אחת מהתרופות הקבועות באוסף של אבא שלי.).
הדברים המוזרים האלה קורים כל הזמן ב3 השנים האחרונות. בעיקר באזור השכונה. סתם מתוך שעמום לפעמים אני עושה רשימות שלהם על דפים, בעיקר בשנה האחרונה. האמת, השקט הסביבתי הבולט בשלישי וברביעי היה יותר נחמד.
(כעיקרון אמא שלי ואני מטופלים באותה מרפאת שיניים, והיא די מרכלת עליי למרות שאני כל הזמן אומר לה שתפסיק אז בלי קשר לכלום זה סביר שהם יודעים על האתר שלי)
לאנשים, רק למשל, לא נח להגיד שהם רואים את האתר שלי, למשל חבר שלי רק לאחרונה הודה שהוא משחק שחמט באתר שלי וזה למרות שבאופן אישי סיפרתי לו עליו כבר בערך מהרגע ששמתי אותו באינטרנט (זה לא קשור לחברות, אני אחד האתרים המובילים בארץ בשחמט - בטח מבחינת כמות המשחקים, יש הרבה שחמטאים שבאופן טבעי ובלי להיות חברים שלי משחקים אצלי).

האמת, אני יודע לכתוב ממש טוב - הייתי יכול למשל לעשות וורפ (wrap? - זה מסדרה ישנה על עיתונאות) על הסדרה מ"מי מושך את החוטים של ביבי?" ועד הפוסט הקודם שסוגר את המעגל, לערוך אותה ולמכור אותה באתר בתור PDF ב15-20 שקל (אולי אפילו אפשר ב30, היא היתה די טובה). עקרונית אבל יש לי כבר דברים אחרים לפרסם שמה בתור פידאפים, ולמעשה זאת התוכנית הכלכלית עכשיו - מכיוון שבבירור מפרסומות, לא באמת תבוא הישועה ולא חשוב כמה אני אתאמץ לשכנע אתכם ללחוץ (ועקרונית גוגל אוסר את זה באופן רשמי כשזה במוגזם ובבולט).
יש לי רק לסדר איזה משהו טכני קטן וללמוד את הנושא של הפיכת טקסטים לפידיאפים עם הגנה על זכויות יוצרים, אז בינתיים זה רק תכנון, למרות שנראה לי שיש לזה איזה פוטנציאל, בעיקר לדבר ההוא שכתבתי על משחקי אסטרטגיה.

ופסקה נוספת, בנושא לגמרי לא קשור,
מה שטוב לדעתי באנשים דתיים שהם באמת דתיים - זה שאם אתה נגיד משביע אותם על התנ"ך או על פריט קדוש אחר, אתה בדרך כלל גם מאמין בזה לפעמים באופן מוחלט.
מצד שני, אם הם מסרבים להשבעה מוצדקת, אז זה מאד מאד חשוד. כי למשל בבתי משפט ובכנסת אין להם בעיה לעשות את זה, אז זה לא סירוב שנובע מסיבות דתיות.

תוספת קטנה לסיום: לאחר שיסתיים מאבק הנכים, יש לי רעיון קטן אבל ממש ממש טוב לגבי שכר המינימום, אני אשתדל לעשות ספאן פריי שלו.
אני אבל אצא קצת להפסקה מעניינים חברתיים, למרות שהמחאה החברתית באתר דווקא יצאה נחמד לדעתי סך הכל, בעיקר כל הרולים המוסריים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה