יום רביעי, 21 ביוני 2017

המשטרה רק איימה עליי, היא לא יכולה לעשות לי בפועל כלום

למה? כי גם הייתי עושה משהו בעייתי ואני לא עושה,
ברגע שהם היו נגיד תופסים אותי על חם, זה היה מוכיח באופן ברור שהם עוקבים אחריי.
מה שהיה מוכיח לכל הציבור שהמשטרה פוגעת בדמוקרטיה וצריך לעשות בה רפורמה דחופה
בראש ובראשונה כל שוטר שאזרח משמיע עליו פיפס הכי קטן, התלונה תבדק ובמקרה הצורך אותו שוטר אפילו יועף מהמשטרה.
נפטרים מכל הבריונים המטומטמים במשטרה שנמצאים שם רק בשביל להכות אנשים.

אז רק תזכרו, המשטרה יכולה לאיים לחסום לכם את זכות הדיבור,
המשטרה יכולה לעקוב אחריכם בלי שתדעו או שתרצו
וכל זאת רק מגלל שאתם מוחים נגד המשטרה למשל (תירקו על מכונית משטרה חונה, מסתבר שלמשטרה יש גם דגימות DNA שלכם ותוך דקה הם התבייתו עליכם, מה שאומר שעבור יריקה קטנה ומוצדקת על מכונית משטרה אתם עשויים לקבל טראומה נפשית קשה ולא מוצדקת (השוטרים, ואני שוב מכליל, הם חצי פושעים וחסרי כל שמץ של מוסריות ברובם, למה הם בכלל הגיעו למשטרה? כדי להכות אנשים שמצלמים אותם?) (חוסמים והורסים את הדמוקרטיה? כל האזרחים כועסים ומתים לירוק על כל שוטר מסריח ואלים. תאסרו אותי על זה אה?) - למשל אולי גם על אותו אברך היו כל מיני שוטרים שעברו ליד הבית שלו ונתנו לו רמזים סוטים, לגמרי פושעים כשהוא רק ניסה להגיד משהו.
דיקטטורת משטרה.
צריך לעשות סדר דחוף במשטרה.
קודם כל מה זאת האג'נדה הרשמית הזאת בעד העשירים? זאת שהתגלתה בין היתר אתמול.
ומה עם כל השחיתויות במשטרה?
וזה שהם עושים מה שהם רוצים בלי שנוגעים בהם ועל כן הם גם חושבים שהם יכולים להטריד למשל שוטרות או כל מיני אנשים מסכנים ותמימים שהם החליטו לעשות עליהם מעקבים ולהרוס את הפרטיות אפילו שלפעמים הם חפים מפשע
ואם אתה חף מפשע ובדקה אותך משטרה והיא מצאה מעניין לרכל עליך,
יש סיכוי שכל מיני אנשים שאתה לא מכיר ידעו עליך כל דברים
באופן לגמרי לא חוקי.

המשטרה בראש ובראשונה התגלתה כעבריינית, עושה דברים מאחורי הגב של הציבור, אלימה גם שלא לצורך, מצפצפת על החוק בעצמה באופן חופשי, מושחתת ופאשיסטית (איום על אנשים, איום ברור, הוא סתם רושם דברים? לדעתי עדיין יש קנסות על מכוניות, אחרת איך הם ידעו שיש להם קנס?)
המשטרה מתנהגת בצורה מאד קריפיטית ופושעת עם אנשים
וחייבים לשנות אותה מהיסוד - ככה שהיא תהיה בעד כל העם ולא רק בעד הקפיטליסטים ונותני השוחד העשירים.
(למשל השחיתות ההיא באחת הכתבות שהשופט והשוטרים עזרו כנראה לטייח כשזה שכמעט חשף את השחיתות נשלח לכלא פשוט על שטויות, השוטרים באמת היו מושחתים ולא סייעו לו ולמעשה ניסו להפריע לו בגילוי השחיתות, להגיד את האמת על המשטרה או דיעה כנה בלי ממש לקלל בצורה לא הולמת זה בשום פנים ואופן לא העלבת עובד ציבור זה קיום זכות הדיבור - אחת הזכויות הבסיסיות ביותר במדינה דמוקרטית, שבהרבה מקרים התברר שזכות הדיבור לא מוצאת חן בעיני המשטרה ובאמצעים פשוט פושעים ואלימים ולא בהכרח חוקיים היא מנסה להשתיק אנשים שלא מדברים את שפת הממשל והתעשייה, שחור על לבן אתמול בפוסט על האג'נדה המשטרתית שזה ככה).

וקודם כל, שיפסיקו לרגל אחרי אנשים בצורה פושעת נגד רצונם, לגנוב מידע ולהפוך אנשים חפים מפשע או אפילו פושעים להצגת פורנו פרטית סוטה עבורם.
שתדעו, כל מגע שלכם עם שוטר, עשוי להדליק אצלכם במצבים מסוימים נקודות אדומות.
המשטרה עושה כל מה שהיא רוצה, גם אם זה נגד החוק!

צריך לשנות את המשטרה מהיסוד, היא רקובה מהלמטה ועד הלמעלה. המשטרה היא אחת הבעיות הקשות ביותר במדינת ישראל וזה שהיא יצאה לגמרי מכלל שליטה ועושה כל מה שהיא רוצה, זה ממש בעייתי.

ועוד משהו, במדינת דמוקרטית - אם אני חושב שכל השוטרים מטומטמים ופושעים, ואני יכול להראות כמה קישורים מהאינטרנט שמוכיחים את זה. זה פשע חמור ביותר לעשות לי משהו, אפילו הדבר הקטן ביותר.

ועוד משהו, יורקים יריקה קטנה על המכונית של הבני זונות ונכנסים לתוך סיוט של 10 ימים של מעצר (מאסר ללא משפט) עושים משהו הכי קטן לשוטרים וכלא
אבל השוטרים עושים מה שהם רוצים לאזרחים ואם הם מגישים תלונה על שוטר או שמטייחים בדרך כלל או שמתעלמים.
כמחאה, אם היה לי כח כזה, הייתי מציע שלאורך כל הקיץ כמחאה - אזרחים ירקו על מכוניות משטרה מגלל אותו אברך כצעד של סולידריות פנימית של העם כנגד אלה שמנסים לשלוט בהם במקום להישלט על ידי העם, כמו שאמור להיות במדינה דמוקרטית. שוב, תמיד, העם הוא הריבון במדינה דמוקרטית ולא שום שוטר פאשיסט ואלים שעושה נזק לציבור אותו הוא משרת ומסתבר שיש לו בעיות פסיכולוגיות ממש ממש חריפות. (המקרה עם היריקה, השופט כמעט צעק עליהם על זה שהם מתעללים סתם באנשים חפים מפשע, וואי הוא ירק - אולי נכניס לשנה לכלא? פושע מאד מסוכן!)

כמו שאמרתי המשטרה זה אחד הגופים הכי רקובים ומושחתים במדינה ומותר לכל אחד להגיד את זה בלי שהמשטרה תאיים עליו או תאסור אותו.

המדינה שייכת לעם לא למשטרה וזה לא חשוב מה השוטרים המסריחים, הפושעים, האלימים והפאשיסטים חושבים!


ועוד משהו בנוגע לפושע היורק, כשהייתי בגילו, אני גם כן קצת הייתי ככה - טיפוס חופשי וליברלי כזה, לגיטימי, ואני חושב גם שירקתי על 2-3 מכוניות משטרה. רק שאז לפני 20 שנה, לא היה למשטרה מאגר של כל הDNA של הציבור, שלאף אחד אין שמץ של מושג איך היא בכלל השיגה אותו. ממש ממש קריפי.
ככל שתיתנו יותר פרטים לממשל עליכם ולא חשוב איזה, לממשל יהיה יותר כח על האזרחים ואז יום אחד עשויה להיות פה פשוט דיקטטורה.

נ.ב. כבר דיברנו על קניין רוחני, אז לידיעת המשטרה גם את תבנית מולקולת הDNA שלי שהגיעה אליי דרך שושלת יהודית ארוכה מאד ולא ידועה של אבותיי ואימותיי  - אני רואה כמידע מאד אישי שלי וכסוג של קניין רוחני.
מדובר פה בגניבה מציבור שלם של קניינו הרוחני, ללא כל בקשת אישור, על ידי השלטונות שיותר ויותר מתחילים לחשוב שאתם בובות שלהם וסוג של הפרעה אם אתם לא עשירים או בורגנים. (אג'נדה סודית רשמית)

(ורק שלא תפגשו במקרה ברחוב קלונים שלכם חחח)

והנה, תראו שוב איך הממשל מסבן אתכם לגמרי ופועל מאחורי גבכם בלי ידיעת האזרחים (הריבון האמיתי כזכור) -
הנה שוב קישור על הפוסט על הקשקוש הביומטרי, בזמן שהממשל עושה שמיניות באוויר כדי לשכנע אתכם שזה בטוח לתת לו תמונה שלכם ולשמור אותה במאגרים, יש לו כבר עותק של מולקולת הDNA שלכם ללא ידיעתכם (והרבה הרבה מידע מאד אישי שאסף בעזרת ריגול באינטרנט, כולל כנראה תמונות ששמתם בפייסבוק למשל). מה יותר ממולקולת DNA? המשטר עכשיו תאורטית יכול אפילו לשכפל אתכם בלי ידיעתכם אם בא לו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה